Blog
strony internetowe Lublin

Jedną z pewnych pozycji menu na każdej firmowej stronie internetowej jest zakładka z realizacjami. Taka zakładka pozwala szybko zorientować się potencjalnemu klientowi w ofercie firmy i jej doświadczeniu.

Na wielu jednak stronach firmowych potencjał tej zakładki jest niewykorzystany ponieważ
- brak tekstu wprowadzającego ze słowami kluczowymi - lub są one są krótkie
- brak opisu grafik

Kolejnym problemem jest to że nawet jeśli zakładka ta jest aktualizowana to najczęściej dodanie do niej nowych grafik nie zawsze powoduje ich zindeksowanie i pojawienie się w google. Najczęściej aktualizacja galerii nie wiąże się z aktualizacją tesktów - a to bardzo ważne dla pozycjonowania strony www Lublin.

Przy bardziej rozbudowanej ofercie można stworzyć oddzielne galerie i dodać opisy dla grup realizacji / produktów.

Galeria ma duży sens dla klientów którzy chcą pokazać klientowi który nie zamierza przyjechać do siedziby firmy to czym się zajmuje na swojej stronie www.

Coraz częściej tworząc strony internetowe Lublin proponuję klientów oprócz galerii prowadzeni bloga z realizacjami. Stworzenie zakładki - pozycji menu w której publikowane są artykuły z realizacjami ma duży sens dla pozycjonowania strony www.

Tworząc nowy wpis o długości przynajmniej 500 znaków i dodając do niego grafiki - które jeszcze dodatkowo dokładnie opisujemy, uzyskujemy kolejne unikalne treści dla naszej strony www Puławy. Teraz wystarczy zalinkować tylko nowy wpis za pomocą Google Plus i Facebooka żeby przyśpieszyć ich indeksacje.

Strony www Lublin

Tworząc wpis o unikalnej treści pamiętajmy że google sprawdza atrakcyjność naszej strony www mierząc m.in czas jaki użytkownicy poświęcają na zapoznanie się z treściami na naszej stronie. Im dłużej tym strona jest bardziej atrakcyjna.
Innym parametrem sprawdzanym przez Google jest współczynnik odrzuceń - czyli liczba sesji ograniczonych do jednej strony podzielona przez liczbę wszystkich sesji, czyli odsetek wszystkich sesji w witrynie, podczas których użytkownicy wyświetlali tylko jedną stronę.

Oznacza to że warto na stronach które odwiedzane są przez użytkowników stworzyć atrakcyjne linki do innych podstron firmowego serwisu i zadbać  o jego indywidualny, atrakcyjny wygląd.

Prowadzenie firmowego bloga to jednak dla wielu zapracowanych właścicieli małych firm zbyt obciążające wyzwanie więc zaniedbują ten najprostszy sposób pozycjonowania strony www Lublin. Tym bardziej warto więc prowadzić firmowego bloga z realizacjami i budować treści z frazami kluczowymi, łatwiej uzyskamy przewagę nad konkurencją i samodzielnie wypozycjonujemy strony internetowe.