Blog
strony internetowe Lublin

Strony internetowe Lublin

Strona w technologii responsywnej - automatycznie dopasowujące się do ekranu urządzenia na którym się wyświetla.

Zadanie

Klient chciał odświeżyć wizerunek w internecie, a jednocześnie zwiększyć pozycję w wyszukiwarce bez ponoszenia dodatkowych kosztów na pozycjonowanie.

Rozwiązanie
Zaproponowałem stronę responsywną - konkurencja takiej nie posiada. Miała to być pierwsza strona responsywna gabinetu stomatologicznego w Lublinie.
Przy współpracy z pracownikiem Smile zostały stworzone wg moich wskazówek teksty i opisy zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Kilkukrotnie poprawialiśmy je dla osiągnięcia najlepszych wyników. Przy pisaniu tekstów na stronę duże znaczenie ma znajomość branży, dlatego ważne jest zaangażowanie osobowy zlecającej stronę www jako najlepiej znającej te zagadnienia.Smile Lublin - strona internetowa gabinetu dentystycznego w LubliniePrzeprowadzona została sesja foto, m.in przy użyciu obiektywu szerokokątnego. Wykonaliśmy fotografie gabinetu i sprzętu jakim dysponuje firma.

Strona jest przyjazna w nawigacji, umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych informacji, przy jednoczesnym zaprezentowaniu wszystkich ważnych cech gabinetu mających pozyskać klientów.
Responsywność strony internetowej lubelskiego gabinetu stomatologicznego jest w tym wypadku cechą która pozytywnie wyróżnia firmę na tle konkurencji.

Strona smile-lublin.pl w chwili obecnej na frazę "dentysta Lublin" jest na 6 pozycji (maksymalna 3) , a na frazę "stomatolog Lublin" na 11 pozycji (maksymalna 6). Odbywa się to bez dodatkowych kosztów na pozycjonowanie tych fraz, a jedynie poprzez optymalizację tekstów na stronie smile-lublin.pl.
Duże znaczenie ma także nowoczesny CMS - joomla 3

www.smile-lublin.pl