System CMS jakim jest joomla umożliwia wykonanie wielu aktualizacji samodzielnie. Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera i programu typu word. Aktualizacje graficzne wymagają znajomości prostego programu graficznego do obróbki fotografii.
Szkolenie z obsługi CMS obejmuje edycję i tworzenie nowych , modułów i artykułów za pomocą panelu zarządzania stroną. Dodawanie nowych fotografii do galerii za pomocą panelu CMS. Przy stronach STARTER i niższych szkolenie nie obejmuje dodawania nowych elementów a jedynie edycję istniejących.
Szkolenie nie obejmuje podstaw programów graficznych i do edycji tekstu.
STANDARDOWE Szkolenie nie obejmuje zaawansowanej obsługi CMS - związanej z bazą danych, tworzeniem kopii zapasowej, edycją styli css czy zmianami szablonu, jego strukturą i rozbudową. Szkolenie nie obejmuje także obsługi programów FTP.

Aktualizacje nie są wliczone w cenę serwera

Są to przykładowe ceny dla aktualizacji które przebiegają sprawnie bez wielokrotnych poprawek w ramach jednej aktualizacji.
Cennik aktualizacji dla osób/ firm które utrzymują stronę na moim serwerze - Płatność doliczana do opłaty za serwer raz w roku - w przypadku jeśli wartość aktualizacji nie przekracza 50 zł
I do 10 minut - 10zł
II do 30 minut - 20zł
III do 60 minut - 30 zł

Cennik aktualizacji dla osób/ firm które utrzymują strony na własnych serwerach

I do 10 minut - 20zł
II do 30 minut - 30zł
III do 60 minut - 40 zł

Czas aktualizacji to najczęściej do 24 godzin - pod warunkiem dokładnego określenia jaki jest ich zakres
Jeśli mają zostać dodane lub podmienione pliki graficzne proszę o dokładne informację na których podstronach


Aktualizacje przedpłacone (dla klientów którzy systematycznie aktualizują stronę) z rabatem np. 8 aktualizacji 30 minut/ 20zł = 160. Przy przedpłacie 100. Takie pakiet jest do wykorzystania w ramach okresu abonamentowego. Nie wykorzystane aktualizacje z pakietu nie są przenoszone na następny okres abonamentowy.