1. Analiza potrzeb klienta
    
   Pierwsza rozmowa wstępnie pozwala określić czego potrzebujesz. Zbieram informację o tym w jakiej branży działasz. Staram się uzyskać jak najwięcej materiałów: logo firmy, fotografie. Informacje o kolorystyce strony i rozwiązaniach technicznych które zauważyłeś na innych stronach. Wstępnie ustalamy jakie zakładki mają znaleźć się na stronie (o firmie, galeria, oferta, kontakt itp w zależności od potrzeb.
Jeśli jest taka możliwość na tym etapie staram się wykonać pierwsze fotografie. Ustalamy też wielkość strony (wybieramy pakiet) i czy ma to być strona responsywna - czyli w skrócie mówiąc czy ma dopasowywać się do wielkości ekranów smartfonów i tabletów.

Zastanawiamy się czy potrzebne będą fotografie z Istock

Teksty najczęsciej przygotowujesz Ty - nie znam branży w której działasz, terminów którymi się posługujesz. Mogę jednak podpowiedzieć jak powinny być zbudowane żeby strona dobrze się pozycjonowała.

Dane firmy do rejestracji w mapach google
Zastanawiamy się jaką wybrać domenę i gdzie ją zarejestrować - polecam najczęściej nazwa.pl
serwer - potrzebujesz własnego czy zostawiasz stronę u mnie - przy mniejszych projektach

2. Projekt
   
Przygotowuję najczęściej 3 projekty które przedstawiam do dalszych konsultacji. Ten etap może się przedłużyć do kilku konsultacji i poprawek. Jeśli jesteś zadowolony i akceptujesz projekt przystępujemy do dalszej pracy.


3. Treść strony - dodawanie tekstów, fotografii. Na tym etapie wykonuję fotografie które mają znaleźć się na stronie - najczęsciej potrzebne są poprawki :). Oczekuję też na teksty do strony - jeśli nie masz czasu żeby je przygotować próbuję zrobić to sam.


4. Sprawdzamy wspólnie czy wszystko działa. Podpięcie strony pod domenę. Szkolenie z obsługi CMS.